O NÁS

Společnost ZBA engineering s.r.o. byla založena v roce 2000. Její středisko laboratoří vzniklo přechodem specialistů bývalé akreditované zkušební laboratoře Vojenských Staveb a.s. Praha. Od svého zřízení bylo toto pracoviště zaměřeno na laboratorní a polní zkoušky mechaniky zemin, s návazností na řešení problematik zakládání staveb, výstavby zemních konstrukcí násypů, zásypů, zemních hrází, skládek odpadů, podkladních vrstev vozovek a speciálních úprav zemin technologiemi zlepšení, zpevnění, stabilizace a recyklace technologiemi ROAD MIX. Tyto práce provádělo pro sesterskou organizaci ZBA GeoTech s.r.o. , ale i externí odběratele. Další činností společností byla správa areálu v Hloubětíně.

V roce 2014 bylo středisko laboratoří převedeno do společnosti ZBA GeoTech s.r.o. Ze společnosti ZBA engineering s.r.o. bylo vytvořeno SPV (společnost založená za účelem vlastnictví a pronájmu nemovitostí). Tuto činnost vykonává dosud.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

Aktuálně nabízíme k pronájmu dvoupodlažní kancelářské prostory v našem areálů v pražském Hloubětíne. Z přízemí, ve kterém se nachází recepce a zasedací místnost o celkové výměře 71 m² vede industriální schodiště do prvního nadzemního podlaží, ve kterém je k dispozici jedna velká open space kancelář o výměře 58 m², dvě menší kanceláře, každá o velikosti 18 m², technická místnost, oddělené sociální zařízení a plně vybavená kuchyňka. Celý objekt je napojen na centrální vytápění. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


Tomáš Jambor

+420 606 622 481
jambort@zbg.cz

KONTAKT

VEDENÍ SPOLEČNOSTI


Jakub Bahník
jednatel
+420 602 640 710
bahnikj@zba.cz

SÍDLO:


ZB engineering s.r.o.

Nademlejnská 651/7
190 00 Praha 9 – Hloubětín
IČ: 25248456
DIČ: CZ699000232